Instagram takipçi kazanma uygulamaları GooglePlay’i kasıp kavuruyor!

Bildiğiniz gibi instagram web’e açıldıktan sonra api teknolojisi ile bir çok script ve sistem türedi ve instagram takipçi hilesi endüstrisi başlamış oldu. Asıl app boyutuna son 1 sene içinde derinlemesine bir ivme başladı. Yani sitelerden daha popüler olan app markete instagramla ilgili uygulamalar gönderilmeye başlandı.

Google’ın çok elemeli apk kabul sistemini başarıyla geçen uygulamalar play’de rafları dolduruyor. Şuana kadar %99 oranda ücretsiz olarak sunulan instagram takipçi beğeni arttırma uygulamalarını beni kim unfollow etti, profilime kim baktı gibi fasa fiso uygulamaları takip ediyor. Google trends’e göre ülkemizde bu alan için en çok arama yapılan yine instagram takipçi kategorisi. Arkasından beğeni ve unfollow özelliği taşıyan uygulamalar geliyor. En son ise profilime kim baktı tarzındaki yalandan uygulamalar yerini alıyor.

Bunların dışında insta foto ve video indirme uygulamaları, instagram için tasarlanmış retweet uygulamaları, yüz değiştirme fotoğraf güzelleştirme ve effect uygulamalarının pazarıda epeyce geniş. Bunlar daha profesyonel ve legal bir amaca hizmet eden uygulamalar olduğu için hepsine kendi alanında başarılar diliyorum 🙂

Google play de konumuzla alakalı en çok indirilen ücretsiz takipçi kazanma uygulamasını incelemeniz ve kullanmanız için tavsiye ediyorum. Uygulamayı buradan indirebilir veya inceleyebilirsiniz.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Bir Cevap Yazın