Retweethavuzu.org twitter’ın sırrı.

Bugün yaklaşık 5 yıldır kesintisiz hizmet sağlayan, twitter için kullanılan retweet ve favori (beğeni) sağlama sistemi olarak ilklerden olan hız kesmeden kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden retweethavuzu.org dan bahsedeceğiz.

Hem .com hem .net hemde .org domain uzantılarıyla hizmetlerini sürdüren retweet ve favori sistemi profesyonel kullanıcılar için ücretli olarak sunduğu paketlerin cazipliğiyle twitter kullanıcılarına nefes aldırıyor. Bir çok kişinin ulaşamayacağı kitlelere saniyeler içinde sesinizi duyuran ve etkili reklam yapmanızı sağlayan sistem son günlerde oldukça popüler. Türkiye’de ki en ciddi ve otoriter sosyal medya araçları içinde ilk sırada yer alan sistemin sadık müşterileri ve kullanıcıları oldukça memnun. Retweet hilesi, favori arttırma, beğeni kasma yöntemlerinde de ilk sırada yerini almaktadır.

Twitter hesabınızı aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve sesinizi daha fazla insana duyurmak popüler olmak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir sistemdir. Ücretsiz arayüzü ile her kullanıcıya günlük kredi hediye etmektedir. Kullanılmayan krediler ise günlük sıfırlanmaz birikir siz kullanana kadar veya api değişene kadar sıfırlanmaz. Sistemin işleyişine ve profesyonel kullanım için avantajlı paketlere göz atmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Bir Cevap Yazın