Tweetdeck Api’si Kullanım Dışı

Twitter’ın official apilerinden olan tweetdeck api’si takipçi ve retweet siteleri tarafından en çok tercih edilen rate limitleri en sağlam apilerden biriydi. Ama geçtiğimiz günlerde yeni üyeleri kabul etmeyerek k.adı şifre hatası vermeye başladı.

Genel olarak script sahipleri deck’den vazgeçmek zorunda kalarak windows phone, iphone, ipad gibi apilere geçiş yaptılar. Twitter’ın yeni duyurusuyla deck’in neden kullanım dışı olduğu anlaşılmış oldu..

Yeni duyuruda; Tweetdeck’i geliştirilerek detaylı analizlerden tutun da, yapılacaklar listesine kadar pek çok yeniliği barındıran hale getirip, premium kullanım olarak sunacak. Henüz tam olarak Tweetdeck’in Premium servisinin ücreti belli olmasa da, aylık 19.99 dolarlık bir ücrete sahip olacağı konuşulanlar arasında. Tweetdeck’i geliştirerek hem profesyonel kullanıcıların işini kolaylaştırmak, hem de yeni bir gelir modeli oluşturmak isteyen Twitter, başarılı olması halinde diğer sosyal medya platformlarına da ilham kaynağı olabilir.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Tweetdeck Api’si Kullanım Dışı” için bir yorum

  • 23 Temmuz 2017 tarihinde, saat 12:14
    Permalink

    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim çeşitli siteler tokenleri dağıttığını iddia ediyor ama hepsi düzmece..

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın