Youtube abone ve izleme arttırma yöntemleri..

Bildiğiniz gibi youtube hem sosyalleşme hemde para kazanma aracı olarak oldukça popüler. Videolarınızla fenomende olabilirsiniz zenginde, hatta her ikiside. Kanalınızı ve videolarınızı daha çok insana ulaştırmak için herkes ki abone kasmaya, izleme ve beğeni hilesi kullanmaya sizde ihtiyaç duyabilirsiniz.

Takipcisiteleri.net olarak youtube için bu hizmetleri sağlayan bir liste hazırladık. Bu listenin en sonunda yerverdiğim gigaviews ve başka bir alternatifinden bahsetmek istiyorum. gigaviews normalde ücretli olarak izleme hizmeti sağlayan bir site ama denemeniz için size kayıt olduktan sonra 1000 izleme hediye ediyor. Farklı mail adresleriyle kayıt olarak her seferinden 1000 ücretsiz izleme kazanabilirsiniz. gigaviews benzeri hatta daha popüler olanı qqtube dir. Buradan qqtube’ye kayıt olarak 1000 ücretsiz izlemenizi istediğiniz videonuz için kullanabilirsiniz.

Benzer sistem yada siteler hakkında bilginiz varsa ziyaretçilerimizin istifade etmesi veya listeye eklenmesi için yorum olarak paylaşmanızı rica ederiz. Ayrıca youtube izleme abone arttırma sayfamızı ziyaret ederek tam listeye ulaşabilirsiniz.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Youtube abone ve izleme arttırma yöntemleri..” için bir yorum

  • 28 Mart 2017 tarihinde, saat 02:47
    Permalink

    harikasınız çok mersiii

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın