Facebook sayfa beğenisi, abone, durum beğenisi arttırma yöntemleri

Facebook ilk ve hala en çok tercih edilen sosyal ağ olma özelliğini taşıyor. Dönem dönem yapılan değişiklikler ve güncellemelerle popülerliğini hiç yitirmeyen ve benzer sosyal ağlara yapılan yatırımlarla sürekli desteklenen dünya devi bir platform.

Bu sosyal ağı herkes etkin kullanmanın peşinde ama tv yıldızı, ses sanatçısı yada alanında isim yapmış bir ünlü değilseniz kısa sürede büyük kitlelere ulaşmanız pek kolay değil.

Her sosyal ağın deep developer’ları oluyor. Yani orijinal api sistemlerini veya uygulamalarını kullanarak scriptler üretiliyor. Bu scriptler sayesinde ömrünüzde göremeyeceğiniz kadar çok takipçiniz, aboneniz veya beğeniniz oluyor. Hemde dakikalar içinde. Bu hizmetlerin bir çoğu ve yüksek adette olanları elbette ücretli paketlerden oluşuyor. Ama sistem yapıcılarınında bir havuza ihtiyacı var. Burada siz devreye giriyorsunuz.

Facebook sayfa beğeninizi hızlıca arttırmak, grubunuzun veya profilinizin abone ve takipçi sayısını çoğaltmak için hatta yaptığınız paylaşımlara beğeni sağlamak için bu sistem ve scriptleri kullanabilirsiniz. Facebook için beğeni hilesi servislerini tek bir listede topladık. %100 aktif çalışan bu listeye “facebook beğeni hilesi” adresinden ulaşabilirsiniz. Bu listede olmayan ama önerebileceğiniz sistemleri yorum olarak bize bildirirseniz inceleyip listeye dahil edebiliriz.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Facebook sayfa beğenisi, abone, durum beğenisi arttırma yöntemleri” için bir yorum

  • 20 Ağustos 2017 tarihinde, saat 18:54
    Permalink

    Merhabalar,

    Öncelikle faydalı içeriklerle zenginleştirdiğiniz başarılı platformunuz için sizleri tebrik ederiz.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın