Google Plus takipçi arttırma ve post paylaştırma yöntemleri

Google’ın sosyal ağı, google plus hem seo hemde sosyal ağ bakımından önemli bir noktadadır. Ülkemizde pek popüler olarak kullanılmasada google hesabı olan herkesin (gmail) aslında plus hesabıda  vardır. Bunu bizde seo açısından kullananlar çoktur.

Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi paylaşım yapılan beğeni g+1 alınan bir sistemi vardır. Google butonları sayesinde sitenize eklediğiniz +1 butonlarıylada insanların google plus ta sitenizi tavsiye etmesini paylaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Özellikle google aramalarda üst sırala çıkmak, farklı portföylerden trafik elde etmek için kullanılır. Tabi bu ağda da takipçi sayınız önemlidir. Örneğin 5bin takipçisi olan bir hesabınız varsa herhangi bir link adres paylaştığınızda takipçileriniz tarafından tıklanır ziyaret edilir ve faydalı paylaşımlarınız paylaşılır. Paylaşıldıkçada organik olarak trafik sağlarsınız ve reklamınız yapılır.

Google plus için oluşturduğumuz listede, google plus paylaşım arttırma ve google plus takipçi arttırma hizmeti sunan siteleri tek bir listede topluyoruz. Oluşturulan listeye buradan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili hizmet veren sisteminiz var ise veya tavsiye etmek istediğiniz site ve sistemler varsa iletişim bölümünden veya konu altına yorum yaparak bize ulaştırmanızı rica ederiz.

admin

2012 den takipcisiteleri.net'i yönetiyor. Bu blog'da da sosyal medya uzmanlarının ücretle sunduklarını ücretsiz olarak paylaşıyor! Sosyal ağ scriptleri geliştirenler için güncel bilgiler derliyor.

Bir Cevap Yazın